Darbo stebėjimo vizitas Bulgarijoje pagal Erasmus+ projektą

Rugsėjo 6-8 d. ŠTKC darbuotojai dalyvavo projekto pagal Europa piliečiams programą "Towards Excellence in Cultural Tourism Network" renginiuose Sandanski mieste - partnerių susitikimuose ir pasitarimuose, rankų darbo gaminių mugėje, dainų festivalyje "Pirin Folk", kultūrinio turizmo objektuose ir renginiuose. Projekto koordinatorius - asocijacija "EUni Partners". Sandanski savivaldybė - projekto partneris.
Įgyti įgūdžiai: projektų vadybos, tarptautinių renginių organizavimo, kultūrinio turizmo objektų marketingo, bendradarbiavimo su Bulgarijos ir užsienio savivaldybėmis.
Rugsėjo 9-10 d. "EUni partners" biure Blagoevgrado mieste vyko susipažinimas su organizacijos veikla, įkūrimo istorija, struktūra, darbo metodais. ŠTKC aplankė asocijacijos socialinius partnerius - Blagoevgrado radiją ir televiziją, savivaldybių asocijaciją, taip pat susitiko su regioninės valdžios ir menų mokyklos atstovais. "EUni partners" pristatė tarptautinį projektą "Europos legendų kelias".
Įgyti įgūdžiai: bendravimo ir bendradarbiavimo su vietinėmis ir regioninėmis valdžios institucijomis, kitais socialiniais partneriais, tarptautinių turistinių maršrutų kūrimo, projektų idėjų inicijavimo, projektų rengimo ir įgyvendinimo, nevyriausybinės organizacijos valdymo.
Rugsėjo 11-12 d. vyko archeologinė kelionė į Rilos nacionalinį parką kartu su "Neofit Rilsky" universiteto profesoriumi Vasil Markov ir Regioninės valdžios atstove Miglena Bacheva. Archeologinės kelionės, vietovių nagrinėjimas su įvairaus profilio specialistais (istorikais, profesionaliais gidais) - tai viena iš pagrindinių asocijacijos "EUni partners" veiklų, nes tai svarbi kultūrinių, turistinių maršrutų kūrimo dalis.
Įgyti įgūdžiai: kultūrinio turizmo maršrutų kūrimo, tarpsektorinio organizacijų bendradarbiavimo.
Rugsėjo 13-15 d. vyko kelionės į Bansko ir Plovdivo miestus, kur ŠTKC susitiko su “EUni partners” socialiniais partneriais – viešbučių “Elegant Bansko”, “Old Plovdiv Guest House” savininkais, kurie parodė, kaip organizuoja turistams pažintines ir kultūrines keliones.
Įgyti įgūdžiai: kultūrinio turizmo maršrutų kūrimo, bendradarbiavimo su verslo partneriais, dirbančiais turizmo srityje.

ŠTKC darbuotojams, dalyvavusiems darbo stebėjimo vizite, buvo išduoti Europass Mobilumo pažymėjimai.