Centro Erasmus+ projektas buvo nominuotas Kokybės konkursui 2016

Šis konkursas buvo jubiliejinis, fondas jį organizavo jau dešimtus metus. Šiais metais didžiausias dėmesys buvo skiriamas 2014 metais startavusios Erasmus+ programos visų švietimo sektorių pirmojo pagrindinio veiksmo (KA1 – mobilumas mokymosi tikslais) projektams. Konkursui atrenkami kokybiškiausiai parengti, tinkamai ir skaidriai įgyvendinti projektai.
VšĮ "Švietimo, tyrimų ir konsultacijų centras" įgyvendintas projektas "Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas turizmo inovacijų srityje" (2014-1-LT01-KA104-000346) buvo nominuotas Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso 2016 apdovanojimui.
Projekto tikslas buvo centro darbuotojams suteikti naujausių žinių jų veiklos srityse, supažindinti su inovatyviais ir kūrybiškais suaugusiųjų švietimo mokymo metodais, pasiekti, kad centro personalas taptų kūrybinga komanda, gebančia dirbti tarpkultūrinėje erdvėje, efektyviai bendraujančia ir bendradarbiaujančia su socialiniais partneriais - akademine bendruomene, vietos savivalda, verslo ir nevyriausybiniais sektoriais.
Nors pagrindinio prizo ir negavome, tačiau centro komanda džiaugiasi, kad fondas atkreipė dėmesį į sėkmingą projektą, jo suteiktą naudą organizacijai ir jos darbuotojams.

Galerija